Veřejné
Vyhlídkové lety
Letecká škola
Akrobatické centrum
Letecký
den
Klubové

Letecký tábor

Czech Special Forces 2022

Adrenalinem nadupaný dětský letecko - parašutistický tábor pro opravdové dobrodruhy, který pořádá, pro odvážné holky a kluky, Dům dětí a mládeže Třemošná, ve spolupráci s aeroklubem Plasy, výsadkáři ze 4. brigády rychlého nasazení Žatec a letci z 24. základy dopravního letectva Kbely.

Každý táborník získá osvědčení o absolvování armádního survivalového kurzu, ti nejlepší získají červený výsadkářský baret a vítězové celotáborové bodovací soutěže letí za odměnu letounem z ll. světové války, skutečným warbidem.
Letecko - parašutistický tábor je jediným dětským táborem pořádaným v České republice na letišti s plným letovým provozem. Nad táborem tradičně přebírá záštitu ministr obrany.

Holky a kluci projdou výcvikem v pilotování motorových letadel aeroklubu, potápění s dýchacími přístroji, sebeobraně, slaňování z výškových budov, přežití v přírodě ve dne a v noci, naučí se základům preperství.
Budou létat s několika typy letadel, jezdit obrněnými transportéry Pandur. Na tábor za dětmi přiletí vojenské vrtulníky a historická letada.
Letečtí modeláři si s sebou přivezou své RC modely.
Minimální věk pro účastníky tábora je deset roků.

Těšíme se na Vás. Za organizátory Stanislav Kutheil.

Termín konání 10 - 17. 7. 2022, letiště Aeroklubu Plasy.

Kontakt pro zájemce :
https://www.ddmkamarad.cz,

telefon 605 247 385

Plakát Czech Special Force 2022.

Video pozvánka pro odvážné kluky a holky.

Fotogalerie z leteckého táboření.