Veřejné
Lety pro veřejnost
Letecká škola
Akrobatické centrum
Letecký
den
Klubové

Letecký tábor

Czech Special Forces 2022

Letošní CSF je za námi. Už teď připravujeme pokračování pro letní prázdniny 2023. V následujících řádkách si můžete přečíst co vše jsme v létě 2022 zažili.
 
Adrenalinem nadupaný dětský letecko - parašutistický tábor pro opravdové dobrodruhy, který pořádá, pro odvážné holky a kluky, Dům dětí a mládeže Třemošná, ve spolupráci s aeroklubem Plasy, výsadkáři ze 4. brigády rychlého nasazení Žatec a letci z 24. základy dopravního letectva Kbely.

Každý táborník získal osvědčení o absolvování armádního survivalového kurzu, ti nejlepší získali červený výsadkářský baret a vítězové celotáborové bodovací soutěže letěli za odměnu letounem z ll. světové války, skutečným warbidem.
Letecko - parašutistický tábor je jediným dětským táborem pořádaným v České republice na letišti s plným letovým provozem. Nad táborem tradičně přebral záštitu ministr obrany.

Holky a kluci prošli výcvikem v pilotování motorových letadel aeroklubu, potápění s dýchacími přístroji, sebeobraně, slaňování z výškových budov, přežití v přírodě ve dne a v noci, naučili se základům preperství.
Létati s několika typy letadel, jezdili obrněnými transportéry Pandur. Na tábor za dětmi přiletěl vojenské vrtulníky a historická letada.
Letečtí modeláři si s sebou přivezli své RC modely.
Minimální věk pro účastníky tábora je deset roků.

Těšíme se na Vás o prázdninách na letišti Aeroklubu Plasy. Za organizátory Stanislav Kuthejl.

Kontakt pro zájemce :
https://www.ddmkamarad.cz,
telefon 605 247 385.

Video z leteckého tábora CSF 2022

Plakát Czech Special Force 2022

Video pozvánka pro odvážné kluky a holky

Fotogalerie z leteckého táboření